Новини

Вперше в Україні відбудуться змагання на інтерактивних велотренажерах – EliteChallenge!

Нарешті!

Вперше в Україні відбудуться змагання на інтерактивних велотренажерах – EliteChallenge!

Приходьте, приймайте участь, покажіть ваші здібності та вигравайте подарунки.

Компанія Паул Ланге Україна у співпраці з італійським виробником велотренажерів ELITE організовує змагання на велотренажерах, які проходять в багатьох країнах світу, і вперше в Україні. Цьогорічна траса Elite Challenge - це ділянка гонки Gran Fondo Roma довжино 2978м.
Учасник який подолає трасу за найкоротший час отримує подарунок від Elite – передовий інтерактивний велотренажер Direto X! Крім того, перші 50 учасників у кожному магазині отримають гарантований приз - флягу від ELITE. Тож поспішайте!

Перелік магазинів в яких буде проходите EliteChallenge:

BIKE FAMILY - м. Київ, вул. Ревуцького 9
VELOBAZAR - м. Київ, вул. Костянтинівська, 71
ВЕЛОКИЇВ - м. Київ, вул. Комбайнерів, 3а
ВЕЛОХАУС - м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 4
VELO LIFE - м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 74
VELOLUX - м. Одеса, вул. Семінарська, 12
RIVELO - м. Рівно, вул. Кавказька, 6

Бажаєте прийняти участь в змаганнях?
На Вас вже чекають в магазинах наших партнерів.

Починаємо 19 грудня 2019 і змагаємось до 19 січня 2020.

Ми вболіваємо за вас!


#EliteChallenge. Загальна інформація

Період проведення: 16 грудня 2019 – 19 січня 2020

Хто може приймати участь: Всі охочі віком від 16 років

Місця проведення: Веломагазини партнери що приймають участь у змаганнях

Що потрібно мати при собі: В кожному веломагазині буде вже встановлений велосипед з інтерактивний велотренажером Elite Direto X 2020 з безконтактними педалями. За згодою з магазином можливо використання іншого велосипеда та/або власних педалей будь-якого типу.

Траса і час: Ділянка велоперегонів Gran Fondo Roma довжиною 2978м. Середній підйом 0,4%, максимальний 5,8%.

Кожен учасник має право (за згодою з веломагазином) на тестувальні заїзди. В залік змагань приймається тільки один результат від одного учасника, який буде зафіксований. Після фіксування часу учасника організатор не приймає для фіксації інші спроби.

Результати змагань: Щотижня кращі 3 результати публікуються на сторінках Паул Ланге Україна у соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм. Підписуйтесь і слідкуйте за новинами.

Переможця змагань буде оголошено до 21 січня 2020.

Призи: Перші 50 учасників в кожному магазині гарантовано отримають флягу Elite у подарунок.

Головний приз: інтерактивний велотренажер Elite Direto X 2020.

ПОЛОЖЕННЯ

про змагання ELITE CHALLENGE 2020

I. Організатори змагань

Змагання ELITE CHALLENGE 2020 організовує компанія ELITE Srl (Італія) та Паул Ланге Україна, Київ 03151, вул. Ушинського 28, офіс 201 (далі по тексту – Організатори).

II. Учасники конкурсу

У змаганнях можуть брати участь громадяни України віком від 16 років.
Не можуть брати участь у змаганнях: особи, які працюють у веломагазинах, або їх родичі, особи пов'язані з організаторами змагань або співорганізаторами змагань, або юридичними особами-учасниками, безпосередньо залученими до заходів, пов'язаних із проведенням та організацією змагань, та членами їх сімей.
Якщо буде встановлено, що переможцем конкурсу є особа яка за вимогами не має права приймати участь у змаганнях, така особа втрачає право отримати приз;
Беручи участь у конкурсі ELITE CHALLENGE 2020, учасники змагань погоджуються з цими умовами.
Фіксація результату учасника відбувається лише один раз.

III. Правила змагань

Змагання триватимуть з 19 грудня 2019 по 19 січня 2020 року.
Змагання будуть проводитись в загальній категорії (чоловіки і жінки).
Перед початком змагань кожен учасник, хто виконав умови, передбачені п. II. та III. цього Положення, зобов'язаний належним чином заповнити Згоду на участь у змаганнях.
Учасники змагаються на велотренажерах у вибраних магазинах відповідно до цього Положення.
Для проведення змагань кожен веломагазин буде мати: велотренажер Elite DIRETO X 2020, килимок, підставку POSA та адаптер. Організатори змагань зобов'язані оснащувати усі магазини та локації одним і тим же велотренажером Elite DIRETO X 2020.
Траса змагань вибирається Організаторами і однакова у всіх місцях проведення Elite Challenge.
Змагання проходять у таких магазинах:

BIKE FAMILY - м. Київ, вул. Ревуцького 9
VELOBAZAR - м. Київ, вул. Костянтинівська, 71
ВЕЛОКИЇВ - м. Київ, вул. Комбайнерів, 3а
ВЕЛОХАУС - м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 4
VELO LIFE - м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 74
VELOLUX - м. Одеса, вул. Семінарська, 12
RIVELO - м. Рівно, вул. Кавказька, 6

Учасник конкурсу зобов'язаний надати організаторам конкурсу лише дійсні особисті дані. Організатор змагань має право перевірити правдивість наданих даних. Якщо учасник надає документи або дані, які не відповідають фактам, він буде виключений з конкурсу.
Підсумки буде оголошено після закінчення змагань.
Переможець - той учасник, який показав найшвидший час під час заїзду та виконав всі вимоги цього Положення.

IV Призи

Приз для переможця конкурсу : Elite DIRETO X 2020.

Переможець може забрати Приз особисто в робочі часи організатора змагань (ТОВ Паул Ланге Україна, 28, Ушинського, 03151, Київ) або приз буде надіслано до конкретного магазину, що приймав участь в змаганні, де переможець забере його особисто.
Переможець зобов'язаний забрати приз не пізніше трьох тижнів з дня оголошення результатів. Якщо цього не зробити – учасник втрачає право на отримання Призу.
Організатор змагань зобов'язаний зв'язатися з переможцем по телефону або через електронну адресу протягом не більше 7 календарних днів з моменту опублікування результатів конкурсу. Якщо організатор не зможе з контактувати з переможцем змагання протягом 7 днів після першої спроби, приз переходить до учасника змагань, що проїхав з другим, третім часом. Прізвище переможця конкурсу буде опубліковано на сайті організатора https://order.paul-lange-ukraine.com та на сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram.
Якщо переможець не погодиться на отримання призу; він відмовляється від призу; якщо не виконає будь-які інші умови за цими Положенням змагань, наступним переможцем буде особа, яка досягла наступного кращого результату, після виконання всіх встановлених умов та правил згідно з цими Положенням.
Приймаючи приз, переможець бере на себе повну відповідальність за додаткові витрати, який він чи треті особи можуть зазнати, використовуючи Приз. Ні в якому разі організатори не несуть відповідальності за шкоду, заподіяну переможцем або третіми особами Призом, що отриманий в результаті виграшу, або за шкоду, заподіяну у зв'язку з використанням призу.
Якщо учасник порушує будь-яку частину цього Положення, він/вона втрачають право на перемогу і буде виключений із змагань. Крім того, якщо учасник перешкоджає нормальному проведенню змагань або сприяє викривленню результатів змагання, він/вона втрачає право на перемогу та буде виключений/-на зі змагань.
Організатор залишає за собою право змінювати умови.
Приз не може бути переданий іншій особі, а вартість призу не може бути виплачена готівкою або іншим чином.
Переможець несе відповідальність за оподаткування виграшу відповідно до законодавства України. Згідно до розділу III статті 165 пункту 165.1.39 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями. Податок на прибуток, що підлягає сплаті після отримання винагороди відповідно до чинних законодавчих норм України, а також усі інші податкові зобов'язання, які можуть застосовуватися до отримання призу переможцем, сплачуватиме сам переможець.


V. Заява та згода на обробку персональних даних

Обробка та захист персональних даних регулюється Законом України «Про захист персональних даних» з усіма змінами та доповненнями.
Беручи участь у змаганнях, учасник дає організатору свою добровільну згоду на обробку персональних даних, зокрема імені, прізвища, електронної адреси та номера телефону з метою:
ідентифікація учасника;
здійснення конкурсу та вручення призу під час та після змагань.
Будь-яке відкликання згоди набуває чинності після отримання повідомлення організатору і призводить до виключення учасника з подальшої участі у змаганнях, включаючи втрату права на вручення призу, якщо це сталося до його отримання.
Беручи участь у конкурсі, учасник погоджується з тим, що його ім'я, прізвище, фото та мова можуть бути використані для просування конкурсу, включаючи розсилку ділових оголошень (наприклад, інформаційні бюлетені), а організатор може використовувати аудіо- чи відеозаписи та фотографії учасника у зв'язку з організацією та оцінкою конкурсу та присудженням призу.
Персональні дані, що обробляються для організації змагань, зберігаються протягом тривалості змагань, часу, необхідного для досягнення мети обробки персональних даних, періоду або до відкликання згоди.
Щодо захисту персональних даних, конкурсанти (суб'єкти даних) надають організатору такі права:
- право на інформацію про обробку персональних даних суб'єкта даних;
- виправляти персональні дані або додавати неповні персональні дані;
- стерти персональні дані або обмежити обробку персональних даних;
- заперечувати проти обробки персональних даних, а також право на переніс персональних даних;
- відкликати свою згоду в будь-який час без шкоди для законності оброблення на основі згоди, наданої до її відкликання.
Учасник змагань який відмовляється надавати персональні дані або відкликає згоду на обробку персональних даних, не дає можливості організатору змагань фіксувати результат і вручити переможцю належний приз.

VI. Спеціальні положення

Організатори залишають за собою право приймати остаточне рішення з усіх питань, що стосуються організації змагань, включаючи його припинення, скасування, термін дії чи зміну його правил, включаючи право замінити оголошений приз на інший приз подібного типу та цінності.
Організатори залишають за собою право відмовитись від участі у конкурсі та право не присуджувати переможців у разі підозри у порушенні цих умов та умов конкурсу, зокрема у разі виграшу призу всупереч загальним та спеціальним умовам та доброї моралі, зловживанню механізмом та перевагами конкурсу. навіть із зворотною дією.
Організатори залишають за собою право змінити правила змагань у будь-який час, скоротити, продовжити, відкласти, призупинити чи припинити змагання без компенсації. Організатор належним чином публікує зміну умов / правил змагань.
Результати конкурсу остаточні і не підлягають оскарженню. Учасники змагань визнають, що вони не можуть претендувати на приз в більшій кількості ніж визначили організатори, і що замість призів не можна вимагати грошові кошти або інші відшкодування.
Організатори змагань не несуть відповідальності за будь-які ризики та зобов'язання, пов'язані з призом та його використанням.
У разі, коли переможцем стане особа, яка є неповнолітньою, приз буде переданий його законному представнику чи опікуну.
Участь у конкурсах є добровільною, і учасник конкурсу погоджується з його умовами та правилами.
Організатори заявляють, що не несуть відповідальності за будь-які помилки, спричинені передачею електронних повідомлень.

VII. Заключні положення


Організатори змагань залишають за собою право в односторонньому порядку змінювати умови конкурсу і зобов'язуються своєчасно інформувати про будь-які подібні зміни учасникам змагань.
Ці умови конкурсу набувають чинності 19.12.2019.


Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть запитання.








...
...
...
...
...
...
...
...
...Підпишіться на розсилку