Новини

Новий асортимент взуття і педалей SHIMANO 2018


СПУСКАЙСЯ ШВИДШЕ З ТОПОВИМ ВЗУТТЯМ І ПЕДАЛЯМИ

Новий асортимент топового взуття для All-Mountain і сумісні із ним педалі-платформи Gravity, розроблені спільно з про-райдерами SHIMANO.

Якщо ви готові, мов прорайдер, летіти вниз з гори як на Чемпіонаті Світу або перевірити свої навички на локальному змаганні, звичайно, вам потрібно повністю зосередитися на швидкісних спусках і ендуро гонках або на фрірайді. Мається на увазі, що необхідним для вас буде оптимальний баланс між зчепленням, комфортом та стабільністю під час вашого педалювання, які ви зможете знайти серед нового асортименту взуття і педалей SHIMANO.

Все більше і більше райдерів обирають пласкі педалі-платформи. Не лише для спусків з гори або гравійних доріжок, а й для маунтінбайку та для велосипедів з електроприводами, і вважають, що краще педалювати на плоских педалях ніж на контактних. Взуття для таких педалей також підходить для ходьби або бігу.

Ось чому компанія Shimano запускає абсолютно нову лінійку пласких педалей і сумісного з ними взуття, призначених для роботи в досконалій гармонії. Це є філософією Shimano System Engineering стосовно проектування педалей і взуття із кращим зчепленням.

ФОРМА ВІД ФУНКЦІЇ

Перш ніж функціональність переходить до форми. Протягом більш ніж 25 років Shimano проводить дослідження і випробування, щоб зрозуміти, що саме потребують гірські велосипедисти в різних дисциплінах швидкісного спуску, фрірайду і маунтінбайку з точки зору розмірів точок опору, зчеплення і стилю.

В компанії Shimano, "Power to the Pedal" – це не просто коронна фраза, це – ідея якою керуються щоденно.

Інженери, які розробляють педалі SHIMANO, працюючи разом з експертами по взуттю, створюють унікальне поєднання системи, розробленої з нуля, задля задоволення унікальних вимог кожного гонщика. Більш того, Shimano практикує партнерські стосунки з кращими гонщиками в Світі, тому ми можемо запевнити, що ви отримаєте продуктивність, необхідну для підтримання енергії вашого педалювання.

Коли педалі та взуття розроблені спільно, це позитивно впливає на продуктивність велосипедиста. Нові конструкції максимально ефективно передають потужність, підвищують комфорт, поліпшують контроль і підвищують довіру гонщиків, що надає їм відчуття поєднання їх з їхніми велосипедами. Shimano є унікальною компанією у світі велоспорту з проектування взуття та педалей таким чином.

"Ми розробили взуття разом з пласкими педалями, так що ми можемо повністю зосередитися на створенні системи між ступнею, взуттям і педаллю як природньої пов'язаної можливості"

Фальк Шлінц/ Falk Schlienz

"Протягом багатьох років в нашій лінійці були пласкі педалі й взуття, але ми виявили, що все більше людей бажають пласкі педалі для більш складних трас або для їзди на електровелосипедах. Ось чому ми зосередились на асортименті черевиків у стилі "гравіті", пояснив Shimano експерт з взуття Фальк Шлінц. "Ми розробили взуття разом з пласкими педалями, так що ми можемо повністю зосередитися на створенні системи між ступнею, взуттям і педаллю як природньої і пов'язаної можливості."


ПЕДАЛІ І SPD ВЗУТТЯ

Shimano пропонує взуття для All-Mountain і Gravity. Дві моделі AM взуття вже доступні - одна для пласких педалей та інша в SPD версії. Але з наступного року, AM буде лише для SPD, а нові GR черевики – для пласких педалей.

AM901

Флагманське взуття для All-Mountain, модель AM901 призначена для швидкісних спусків і ендуро трас, має оновлений матеріал верху. Це зменшує проникнення води, прискорює висихання і забезпечує більш високий ступінь захисту, ніж у попередніх моделях. На додаток, клапан над сводом стопи забезпечує захист шнурівки і додатково фіксує її, зменшує проникнення води і підвищує пристосовність до будь-яких погодних умов.

" Я завжди була великою шанувальницею взуття Shimano за увагу до деталей і широкий асортимент"

Рейчел Атертон / Rachel Atherton

"Я завжди була великою шанувальницею взуття Shimano за увагу до деталей і широкий асортимент" пояснила багаторазова чемпіонка світу Райчел Атертон. " Я змагалась у AM9, але тренуюсь і в інших моделях. Я завжди звітувала щодо тесту хлопцям з Shimano, так що я дуже рада бачити, що вони зробили в нових AM901."

Ультра-чіпка, високо прогумована підошва робить ходьбу легшою і покращує контакт з педалями. Підошва позаду шипа має стабільний контакт з педаллю, коли врізається під тиском.

Вага взуття 400 г (розмір 42). Найкраще працює в парі з педалями 546G SAINT та M820 Deore XT SPD.


AM701

Нижче AM9 моделі є AM7 (408 г), яка на сьогодні також для контактного взуття з шипами SPD. На відміну від AM9, AM7 не має захисного клапану, має міцну підошву і гомілкову манжету, щоб забезпечити захист від потрапляння сміття всередину. AM7 має більш жорстку підошву (рейтинг жорсткості: 6), ніж AM9 (жорсткість: 5) для їзди трейлами. Вони також поставляються в фантастичному зелено-лаймовому варіанті, щоб виділятися на трасі.


GR900

Абсолютно нові для 2018 року дві спеціалізовані гравійні моделі взуття. У взутті верхнього рівня GR900, багато чого взято із вагомих характеристик AM901, такі як асиметрична колодка із захистом кісточки, захисний клапан шнурівки та прогумований носок. Проте, спрощена конструкція підошви в GR9 відрізняє їх від попередників. Окрім того, що з гумовою підошвою Michelin ви отримаєте чудове зчеплення під час ходіння, також GR900 на 35 г легше AM901, і мають вагу 365 г (у розмірі 42). GR900 найкраще працює в поєднанні з пласкими педалями SAINT M828 493г.

"Томас Вандерхем, спортсмен з фрірайду і тест-пілот Shimano говорить: "Взуття GR900 є видатними. Новий чіпкий гумовий компаунд від Michelin забезпечує масу захоплення і ми багато працювали над вдалою жорсткістю, щоб знайти правильний баланс підтримки і зчеплення з педаллю. Крім того Shimano містить деякі корисні функції, такі як прогумований носок для додаткового захисту і верх із швидким висиханням, так що ви не будете стартувати в мокрому взутті!"


GR700

Більше схожі на моделі All-Mountain, сіро-зелені або блакитні GR700 (366г) але не мають захисного клапана над сводом стопи. Це збільшує вентиляцію та робить їх більш універсальними за дизайном. GR7 також доступні в менших розмірах – для жінок.


ПЕДАЛІ ДЛЯ УСПІХУ

Розглянемо більш детально модельний ряд. Завдяки оновленням та новим конструкціям, наразі є щось для кожного типу гонщика. Існує один варіант SPD рівня SAINT і три варіанти пласких педалей-платформ рівня SAINT і DEORE XT. Всі вони розроблені таким чином, щоб відповідати ідеально стилю катання, і пропонують оптимальне поєднання з взуттям Shimano для Gravity або All-Mountain.


PD-M820

Педалі SAINT PD-M820 найбільш сучасні контактні педалі Downhill і Enduro, що забезпечують максимальний контроль, контакт, зчеплення та надійність поєднуючи з ефективністю та стабільністю контактів SPD. Широку платформу з легкого сплаву розроблено так, щоб ідеально поєднати з взуттям AM901, забезпечуючи дуже стабільний і міцний інтерфейс педалі - взуття.

"Це невбивані педалі. Підтримка ноги відмінна завдяки широкій платформі. Мої ноги відчувають себе дуже добре під'єднані системою SPD до педалей."

Фальк Шлінц/ Falk Schlienz

"Я тестував педалі PD-M828 з взуттям GR900, і я дуже задоволений новими змінами", - говорить Томас Вандерхам / Thomas Vanderham. "Це надійні педалі. Підтримка ноги відмінна завдяки широкій платформі. Вони повність відповідають усьому що я виконую на трасі і повністю заслуговують ім'я серії SAINT. "

PD-M828

Педалі PD-M828 SAINT – це міцні і надійні педалі що мають широку восьмигранну платформу, яка забезпечує відмінне зчеплення та підтримку. Дванадцять пінів з нержавіючої сталі на одній стороні (два комплекти 3мм і 5мм). Ці педалі забезпечують ідеальний баланс надійності, стабільності та легкої ваги для агресивного спуску або фрірайду у будь-яких умовах.


PD-M8040

Педалі PD-M8040 рівня DEORE XT виробляються у двох розмірах для взуття від малого-до-середнього розміру (EU36-44) або для взуття від середнього-до-великого розміру (EU43-48). 10 пинів з будь-якої сторони та невеликий увігнутий дизайн для комфорту та ефективності. Ці педалі для трейлу та ендуро пропонують легендарну продуктивність компонентів DEORE XT для маунтінбайку. Комплектуються двома варіантами пинів 3мм і 5мм. Вага: 460г (S/M), або 503г (M/L).


PD-GR500

І, нарешті, педалі PD-GR500 що базуються на міцній репутації свого попередника (PD-MX80). Ці педалі призначені для початківців у трейлі і all-mountain. Піни регулюються по висоті, хром-молібденова вісь у картриджному підшипнику, доступні в чорному або сріблястому кольорах (вага: 533г).


...
...
...
...
...
...
...
...
...Підпишіться на розсилку