Новинка
КОМПЛЕКТ: Світло Longus SINGLE переднє+заднє 1+1LED, 2ф-ції/2ф-ції, USB/батарейка, чорний

Код: 398590

Виробник: LONGUS

ціна: 640 грн.

Набір переднє + заднє світло, де ви керуєте обома фарами однією кнопкою на передньому світлі.


SINGLE - це набір переднє + заднє світло, де ви керуєте обома фарами однією кнопкою на передньому світлі. Перш ніж використовувати набір вперше, необхідно спарувати переднє і заднє світло. Натискайте кнопку фари більше 8 секунд, фара загориться, а потім блимне короткими імпульсами. Вийміть ізоляційну смугу активації акумулятора з заднього світла (або вийміть і вставіть акумулятор). Фари автоматично спарюються і обидва світяться постійним світлом. Якщо світло не збігається, мигають обидва. Тоді потрібно повторити процес парування. Фара також може включатися окремо без заднього світла.
Фара оснащена однією з яскравих світлодіодних та рефлекторних конструкцій і забезпечує достатнє освітлення місця перед велосипедом. Структура відбивача концентрує світло в потрібному конусі.
Особливості: потужність постійного світла (100%), миготлива (100%) потужність.
Простим натисканням кнопки здійснюється перемикання між режимами переднього та заднього світла. Якщо натиснути кнопку протягом 4 секунд, включиться лише передня фара, а потім просто перемикаєте між функціями, простим натисканням кнопки. Якщо фара не поєднується з задньою мигалкою після увімкнення (наприклад: низький рівень заряду батареї заднього світла), фара буде блимати швидко (стробоскоп) протягом 5 секунд з короткою затримкою. Потрібно замінити батареї на задньому світлі або знову спарити світло.
Світло має водонепроникну конструкцію IPX4 та універсальне кріплення на гумці з тримачем, що встановлюється без додаткових інструментів та горизонтальне обертання. Видимості фари на 180 °. В комплекті вбудована батареєя Li-Pol 3,7 В / 1200 мАч, що перезаряджається за допомогою кабелю micro USB. Час зарядки приблизно 3-4 години. Світло сповіщає вас про низький рівень заряду акумулятора.
Заднє світло з 1 супер яскраво-червоним діодом забезпечує широкий кут огляду, до 180 °.
Особливості: потужність постійного світла (100%), блимання (100%). Заднє світло відповідає функціям переднього світла і керується лише бездротовим переднім світлом. Світло має водонепроникну конструкцію та універсальну гумову ручку з регульованим вертикальним кутом, підходить для більшості сидінь. Поставляється з батареями 2xAAA.
Вага: 115г / комплект.


...
...
...
...
...
...
...
...
...Підпишіться на розсилку